eToys - en to el translation catalogue (24 entries)

en: ** ERROR!  THIS SCRIPT IS MISSING **
el: **ΣΦΑΛΜΑ!  ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ ΛΕΙΠΕΙ **

en: A place for text in a window.
el: Μια θέση για κείμενο σε ένα παράθυρο.

en: Workspace
el: Χώρος Εργασίας

en: Ln of a nonpositive number,
el: Νεπέρειος λογάριθμος ενός μη θετικού αριθμού,

en: Ln of negative number,
el: Νεπέρειος λογάριθμος ενός αρνητικού αριθμού,

en: log of a nonpositive number,
el: λογάριθμος ενός μη θετικού αριθμού,

en: logarithm does not exist
el: δεν υπάρχει ο λογάριθμος

en: square root of negative number
el: τετραγωνική ρίζα αρνητικού αριθμού

en: Cannot truncate this number
el: Αυτός ο αριθμός δε μπορεί να περικοπεί

en: division by zero
el: διαίρεση με το μηδέν

en: Factorial not defined for negative numbers
el: Το παραγοντικό δεν ορίζεται για αρνητικούς αριθμούς

en:  is not a number;
    please correct and try again
el:  δεν είναι αριθμός·
    παρακαλώ διορθώστε και προσπαθήστε ξανά

en: Default
el: Προεπιλογή

en: Other windows without color preferences.
el: Άλλα παράθυρα χωρίς προτιμήσεις χρώματος.

en: inspect model
el: επιθεώρηση μοντέλου

en: {1} has been deprecated. {2}
el: Το {1} είναι παρωχημένο. {2}

en: MaybePutAnotherCategoryHere
el: ΜπορείΝαΤοποθετηθείΜιαΆλληΚατηγορίαΕδώ

en: Put the balloon help here
el: Βάλτε το μπαλόνι βοήθειας εδώ

en: PutACategoryHere
el: ΘέσεΜιαΚατηγορίαΕδώ

en: PutFormalNameHere
el: ΘέσεΤυπικόΌνομαΕδώ

en: Instances of {1} are not indexable
el: Οι περιπτώσεις του {1} δεν μπαίνουν στα περιεχόμενα

en: File name?
el: Όνομα αρχείου;

en: ClipboardText
el: Κείμενο από το πρόχειρο

en: This object will always show whatever is on the text clipboard, in a scrollable pane.
el: Το αντικείμενο αυτό εμφανίζει σε κυλιόμενο παράθυρο, οτιδήποτε υπάρχει στο πρόχειρο.
