eToys - en to el translation catalogue (20 entries)

en: This file's version ({1}) is higher than 
    the currently supported version ({2}). 
    It may contain features that are not supported 
    and it may not display correctly.
    Do you want to continue?
el: Η έκδοση αυτού του αρχείου ({1}) είναι μεταγενέστερη από 
    την έκδοση που υποστηρίζεται αυτή τη στιγμή ({2}). 
    Ενδέχεται να περιέχει χαρακτηριστικά που δεν υποστηρίζονται  
    και δεν θα εμφανίζονται σωστά.
    Θέλετε να συνεχίσετε;

en: open
el: άνοιγμα

en: open as Flash
el: άνοιξε το σαν Flash

en: open file as flash
el: άνοιξε το αρχείο με μορφή Flash

en: Enter the Smalltalk code to execute:
el: Εισάγετε τον κώδικα Smalltalk για εκτέλεση:

en: remove all actions
el: αφαίρεση όλων των ενεργειών

en: set custom action
el: καθορισμός προσαρμοσμένης ενέργειας

en: add project target
el: προσθήκη στόχου του έργου

en: remove project target
el: αφαίρεση στόχου του έργου

en: show compressed size
el: εμφάνιση συμπιεσμένου μεγέθους

en: more smoothing
el: περισσότερη εξομάλυνση

en: turn off smoothing
el: απενεργοποίηση εξομάλυνσης

en: turn on smoothing
el: ενεργοποίηση εξομάλυνσης

en: make controls
el: δημιουργία εργαλείων ελέγχου

en: open sorter
el: άνοιγμα ταξινομητή

en: Flash Player
el: Αναπαραγωγέας Flash

en: continue playing
el: συνέχεια αναπαραγωγής

en: play
el: αναπαραγωγή

en: stop
el: διακοπή

en: stop playing
el: διακοπή αναπαραγωγής
