eToys - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Attempt to rename a non-existent file
el: Προσπάθεια για μετονομασία ενός ανύπαρκτου αρχείου

en: delete old version
    cancel
el: διαγραφή παλιάς έκδοσης
    ακύρωση

en: Failed to rename file
el: Η μετονομασία αρχείου απέτυχε

en: Trying to rename a file to be
    {1}
    and it already exists.
el: Προσπάθεια μετονομασίας ενός αρχείου σε
    {1}
    και υπάρχει ήδη.

en: file in the entire contents of the file, which is expected to contain Smalltalk code in fileout ("chunk") format
el: αρχειοθετήστε όλα τα αποσυμπιεσμένα περιεχόμενα του αρχείου, που αναμένεται να περιέχει κώδικα Smalltalk σε μορφή fileout ("chunk")

en: fileIn entire file
el: αρχειοθέτηση ολόκληρου αρχείου

en: filein
el: αρχειοθέτηση

en: remove lfs
el: απομάκρυνση αλλαγών γραμμής

en: remove line feeds
el: απομάκρυνση αλλαγών γραμμής

en: remove line feeds in file
el: απομάκρυνση αλλαγών γραμμής από το αρχείο

en: create a new file
    choose another name
    cancel
el: δημιουργία νέου αρχείου
    επιλογή άλλου ονόματος
    ακύρωση

en: Enter a new file name
el: Εισάγετε ένα νέο όνομα αρχείου

en: {1}
    does not exist.
el: Το {1}
    δεν υπάρχει.

en: Could not delete the old version of that file
el: Αδυναμία διαγραφής της παλιότερης έκδοσης αυτού του αρχείου

en: overwrite that file\choose another name\cancel
el: αντικατάσταση αυτού του αρχείου\επιλογή άλλου ονόματος\ακύρωση

en: Please close this to abort file opening
el: Παρακαλούμε κλείστε αυτό για να ακυρώσετε το άνοιγμα αρχείου

en: {1}
    already exists.
el: {1}
    υπάρχει ήδη.

en: Cancel
el: Ακύρωση

en: Choose another name
el: Επιλέξτε ένα άλλο όνομα
