eToys - en to el translation catalogue (10 entries)

en: browse state handler class
el: περιήγηση κλάσης χειρισμού κατάστασεων

en: clear log
el: εκκαθάριση καταγραφών

en: start logging all but move and step events
el: εκκίνηση καταγραφής όλων εκτός από γεγονότα κινήσεων και βηματισμών

en: start logging event...
el: εκκίνηση καταγραφής γεγονότων...

en: start logging move events
el: εκκίνηση καταγραφής γεγονότων μετακινήσεων

en: start logging step events
el: εκκίνηση καταγραφής γεγονότων βηματισμών

en: stop logging all events
el: τερματισμός όλων των καταγραφών γεγονότων

en: stop logging event...
el: τερματισμός καταγραφής γεγονότων...

en: view log
el: εμφάνιση καταγραφής

en: view state hierarchy
el: εμφάνιση της ιεραρχίας καταστάσεων
