eToys - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Instances of {1} do not respond to keyed accessing messages.
el: Τα σχετικά με το {1} αντικείμενα δεν ανταποκρίνονται σε μηνύματα από τα πλήκτρα.

en: a stream
el: μια ροή δεδομένων

en: Reading
el: Ανάγνωση

en: A Transcript is a window usable for logging and debugging; browse references to #Transcript for examples of how to write to it.
el: Το παράθυρο Καταγραφής συστήματος είναι χρήσιμο για τον έλεγχο του προγράμματος και για την αναφορά σφαλμάτων. Ψάξε στις αναφορές για το #Καταγραφή_Συστήματος και θα βρεις παραδείγματα για το πως να γράψεις μέσα σ'αυτό το παράθυρο.

en: Transcript
el: Καταγραφή συστήματος

en: The system transcript
el: Το αρχείο καταγραφής του συστήματος

en: Save method with style
    Save method simply
el: Αποθήκευση μεθόδου με το στυλ
    Αποθήκευση μεθόδου απλά

en: This method contains style for the first time (e.g. bold or colored text).
    Do you really want to save the style info?
el: Αυτή η μέθοδος περιέχει στυλ που χρησιμοποιήθηκε για πρώτη φορά (π.χ. έντονο ή έγχρωμο κείμενο).
    Θέλετε οπωσδήποτε να αποθηκεύσετε τις πληροφορίες του στυλ;

en: Couldn't find a web browser.  View
    page as source?
el: Δεν είναι δυνατή η εύρεση ενός περιηγητή.  
    Να προβληθεί η σελίδα σε μορφή πηγαίου κώδικα;

en: open a browser to view this URL?
el: άνοιγμα ενός περιηγητή ιστοσελίδων για την προβολή του URL;

en: View web page as source
    Cancel
el: Προβολή ιστοσελίδας σαν πηγαίος κώδικας
    Άκυρο
