eToys - en to el translation catalogue (7 entries)

en: A broom to align Morphs with
el: Μια σκούπα για την στοίχιση των μορφών

en: Broom
el: Σκούπα

en: Graphics
el: Γραφικά

en: Drag me to align other Morphs. Drag with the Shift key to move me without affecting other Morphs. Drag me with the second mouse button to align centers.
el: Μετακινήστε με για την στοίχιση άλλων Μορφών. Σύρετε με, με το Shift πατημένο ώστε να μην επηρεαστούν οι υπόλοιπες Μορφές. Σύρετε με, με το δεξί κουμπί του ποντικιού πατημένο για την στόιχιση του κέντρου.

en: A broom to align shapes with
el: Μια σκούπα για την στοίχιση των σχημάτων

en: Connector Broom
el: Σκούπα Συνδέσμων

en: Connectors
el: Σύνδεσμοι
