eToys - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Multimedia
ca: Multimèdia

en: dial to...
ca: Número de telèfon al que trucar

en: Phone number?
ca: Número de telèfon?

en: FFT size (currently
ca: Ajusta la mida de la finestra FFT

en: Sampling rate (currently
ca: Versió actualment instal·lada:

en: Menu
ca: Menú

en: Start
ca: Inici

en: Stop
ca: Atura

en: cut off level
ca: Nivell de compressió (0=cap, 10=max):

en: Data
ca: Dades

en: Signal
ca: Senyal

en: Spectrum
ca: Espectre

en: hide adjustments
ca: amaga ajustos

en: show adjustments
ca: mostra ajustos

en: add a graph...
ca: afegeix un gràfic...

en: data
ca: dades

en: set FFT size
ca: Definiu la mida de la imatge

en: set sampling rate
ca: Velocitat de mostres d'àudio

en: signal
ca: senyal

en: spectrum
ca: espectre

en: On
ca: Activat

en: range finder mode
ca: Mode de transmissió terrestre

en: sort by frequency
ca: Ordena per freqüència

en: sort by level
ca: Ordena per nivell
