eToys - en to ca translation catalogue (30 entries)

en:  height=
ca: alçada=

en:  width=
ca: ample=

en: height in pixels
ca: alçada en píxels

en: keep ratio
ca: conserva la ràtio

en: width in pixels
ca: amplada en píxels

en: <unknown option>
ca: L'opció %s és desconeguda

en: Frame extent
ca: Mida de l'extensió:

en: show time
ca: Mostra l'hora:

en: Type
ca: Tipus

en: the frame extent in pixels
ca: Mida de la lletra en píxels

en: the type of the test image
ca: Tipus d'animació de les imatges

en: YUV422 - YUV422 capture
ca: YUV422 -  captura YUV422

en: Palette
ca: Paleta

en: the palette of the test image
ca: &Obre Visor d'imatges

en: closed
ca: Tancat

en: Camera
ca: Càmera

en: Multimedia
ca: Multimèdia

en: 256 grays
ca: 256 grisos

en: black and white
ca: blanc i negre

en: configure video device
ca: Nom del dispositiu de vídeo

en: reset statistics
ca: Recull Estadístiques

en: Video Device Configuration
ca: S'està carregant la configuració dels dispositiu...

en: Accept
ca: Accepta

en: Cancel
ca: Cancel.lar

en: cancel changes made and close panel
ca: %s Heu realitzat canvis. Voleu desfer els canvis i tancar l'editor?

en: keep changes made and close panel
ca: %s Heu realitzat canvis. Voleu desfer els canvis i tancar l'editor?

en:   Brightness ({1}%)
ca:   Brillantor ({1}%)

en:  Auto Extent
ca: Mida de l'extensió:

en: Configure Video Device
ca: Nom del dispositiu de vídeo

en: Properties for {1}
ca: Propietats de «%s»
