eToys - en to ca translation catalogue (40 entries)

en: operation not supported
ca: L'ordre no és compatible

en: Use the journal to delete entries
ca: <command>Suprimeix:</command> feu servir aquest botó per suprimir una partició.

en: Journal
ca: Diari

en: make XO bundle
ca: Crear un Duplicat Viu

en: Making bundle
ca: Fent còpia de seguretat de %s

en: untitled
ca: sense títol

en: Cannot open {1}
ca: No pot obrir-se %S

en: Inviting buddy ...
ca: Bug-buddy

en: Joining activity ...
ca: Indicador d'activitat

en: Looking for shared activity ...
ca: S'estan cercant els paquets disponibles...

en: Opening journal entry
ca: Esborrany d'entrada al bloc

en: Etoys Project
ca: Aquest projecte

en: Unnamed
ca: Sense nom

en: Sugar Navigator Flap
ca: Actualitza els paràmetres del Navegador

en: Find...
ca: Cerca...

en: File Dialog
ca: Diàleg de selecció de fitxers

en: The list of files and directories
ca: Tots els directoris i fitxers

en: Help
ca: Ajuda

en: FIND
ca: Cerca...

en: hide the tool bar
ca: sense barra d'eines

en: PUBLISH IT!
ca: És

en: Click here to choose your language.
ca: Feu clic aquí per canviar-vos l'estat.

en: Make a painting
ca: Pintura a l'oli

en: show the tool bar
ca: mostra la  barra d'eines

en: Undo the last change
ca: Desfés el darrer canvi al text

en: display mode
ca: Mode de mostra

en: Make a Badge
ca: Fer una donació...

en: My Neighborhood
ca: El meu ordinador

en: Private
ca: Privat

en: Centered Virtual Extent
ca: S'està completant la migració de les extensions

en: No Scaling
ca: Escalat del vídeo

en: Scaled Virtual Extent
ca: S'està completant la migració de les extensions

en: Full Screen
ca: Pantalla Completa

en: color...
ca: Color

en: destroy this flap
ca: Quant a aquest programa

en: height...
ca: alçada

en: highlight color...
ca: Color de ressaltament

en: use default gray look
ca: Utilitz&a sempre el servidor per defecte

en: use default green look
ca: Utilitz&a sempre el servidor per defecte

en: Sugar Navigation Flap
ca: Mostra la subfinestra de navegació
