eToys - en to ca translation catalogue (62 entries)

en: accept (s)
ca: accepta (s)

en: cancel (l)
ca: cancel.la (l)

en: copy (c)
ca: copia (c)

en: cut (x)
ca: retalla (x)

en: debug it
ca: És

en: do again (j)
ca: Refés l'acció desfeta

en: do it (d)
ca: fes-ho (d)

en: explore it (I)
ca: És

en: find again (g)
ca: torna a cercar (g)

en: find...(f)
ca: cerca...(f)

en: inspect it (i)
ca: És

en: more...
ca: Més

en: paste (v)
ca: enganxa (v)

en: paste...
ca: enganxa...

en: print it (p)
ca: És

en: set search string (h)
ca: Cerca una cadena

en: show bytecodes
ca: Mostra amics/gues

en: undo (z)
ca: Desfés

en: browse it (b)
ca: És

en: change sets with it
ca: &Obre'l amb l'aplicació per defecte (#1)

en: choose language
ca: Escollir idioma:

en: class comments with it
ca: &Obre'l amb l'aplicació per defecte (#1)

en: definition of word
ca: &Recompte de paraules

en: file it in (G)
ca: %s bytes en %d fitxer

en: implementors of it (m)
ca: És

en: method source with it
ca: &Obre'l amb l'aplicació per defecte (#1)

en: method strings with it (E)
ca: &Obre'l amb l'aplicació per defecte (#1)

en: pretty print
ca: JRefactory i Pretty Print

en: pretty print with color
ca: Omple amb el color de _primer pla

en: printer setup
ca: Configuració de la impressora

en: recognizer (r)
ca: Reconeixedor de veu...

en: references to it (N)
ca: &Desa aquest fitxer al disc

en: save contents to file...
ca: Transcodifica/Desa-ho al fitxer

en: selectors containing it (W)
ca: Obr&e'l amb l'aplicació

en: send contents to printer
ca: Voleu baixar tipus de lletra per a la impressora?

en: senders of it (n)
ca: És

en: set alignment...
ca: Establir alineació horitzontal

en: set font... (k)
ca: Tipus de lletra...

en: set style... (K)
ca: Joc d'estil de tipus de lletra

en: spawn (o)
ca: S'ha produït un error: no s'ha pogut engendrar %s.

en: special menu...
ca: Neteja el menú

en: tiles from it
ca: Obr&e'l amb l'aplicació

en: translate it
ca: És

en: verify spelling of word
ca: _Comprova l'ortografia de la paraula...

en: centered
ca: centrat

en: justified
ca: Justificat

en: left flush
ca: $prog buidat

en: right flush
ca: $prog buidat

en: bold
ca: negreta

en: italic
ca: cursiva

en: narrow
ca: Estreta l'a_mplada

en: normal
ca: Normal

en: struck out
ca: Allunya

en: underlined
ca: Subratllat

en: Comparison to Clipboard
ca: Copia a Portapapers

en: Exact match
ca: Coincidència e_xacta

en: Find what?
ca: Cerca:

en: nothing to save.
ca: Desa a un fitxer

en: nothing to print.
ca: Imprimeix a un fitxer

en: Save changes before quitting?
ca: Voleu desar els canvis fets a %s abans de tancar-lo?

en: File name?
ca: Nom del fitxer?

en: Sorry that name is already used
ca: Ja s'utilitza el nom «%s». Utilitzeu un nom diferent.
