eToys - en to ca translation catalogue (49 entries)

en: Kindly edit the description
ca: Edita la descripció de la columna

en: arrows
ca: Fletxes

en: bottom center
ca: Centra la corba

en: bottom left
ca: Baix a l'esquerra

en: bottom right
ca: Baix a la dreta

en: bottom to top
ca: De baix a dalt

en: button down
ca: Botó reduir marxa

en: button up
ca: Botó augmentar marxa

en: center
ca: centre

en: complex alt framed
ca: Tecla d'Alternativa Gràfica

en: complex alt inset
ca: Tecla d'Alternativa Gràfica

en: complex alt raised
ca: Esculpeix el text cap enfora

en: complex framed
ca: quadre combinat amb marcs

en: complex inset
ca: Nombre complex

en: complex raised
ca: Nombre complex

en: do not rotate
ca: No aliniïs

en: dots
ca: Punts

en: flip left right
ca: Esque&rra i dreta:

en: flip up down
ca: Fletxa descendent

en: global rect
ca: Propietats del rectangle

en: global square
ca: Arrel quadrada

en: justified
ca: Justificat

en: left center
ca: Esquerra;Centre;Dreta

en: left to right
ca: D'esquerra a dreta

en: linear
ca: Linear

en: lines
ca: Línies

en: local rect
ca: Propietats del rectangle

en: local square
ca: Arrel quadrada

en: log scale
ca: Escala la selecció

en: none
ca: cap

en: raised
ca: Esculpeix el text cap enfora

en: right center
ca: Esquerra;Centre;Dreta

en: right to left
ca: D'esquerra a dreta

en: rotate
ca: Rota

en: shrink wrap
ca: Aj_usta la finestra

en: space fill
ca: Emplena tot l'espai disponible:

en: stick
ca: Fixa

en: top center
ca: Centra la corba

en: top left
ca: Dalt a l'esquerra

en: top right
ca: Dalt a la dreta

en: top to bottom
ca: De baix a dalt

en: while pressed
ca: S'ha premut la tecla

en: wrap
ca: A&justa

en: decrease by
ca: Contribucions de:

en: divisible by
ca: %d és divisible per %s.

en: increase by
ca: Contribucions de:

en: multiply by
ca: Contribucions de:

en: Instance Browser
ca: /Navegador d'skins

en: decimal places...
ca: Xifres ~decimals
