eToys - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Host name or address?
ca: El nom o l'adreça del servidor.

en: Document could not be fetched
ca: No s'ha pogut desar el document '<1>'.

en: Retry\Give Up
ca: Avança els subtítols

en: operation not supported
ca: L'ordre no és compatible

en: Server responded: {1}
ca: El servidor de correu %S ha respost:

en: Enter a new file name
ca: Introduïu un nom p&er al nou perfil:

en: Upload for {1} did not succeed ({2}).
ca: L'ordre USER no ha tingut èxit.

en: (uploading {1}...)
ca: S'està pujant

en: Server responded
ca: El servidor de correu %S ha respost:

en: (uploading
ca: S'està pujant

en: http proxy editor
ca: Detalls del servidor intermediari de HTTP

en: Proxy Server Named: '{1}' port: {2}.
ca: Port del servidor intermediari de nivell superior:

en: Stop using Proxy Server.
ca: S'ha rebutjat la connexió al servidor intermediari

en: Accept
ca: Accepta

en: Accept the proxy settings
ca: Connecta ignorant la configuració del servidor intermediari

en: Cancel
ca: Cancel.lar

en: Cancel the proxy settings
ca: Connecta ignorant la configuració del servidor intermediari

en: Port:
ca: Port del servidor:

en: Server Name:
ca: Nom del servidor:

en: HTTP Proxy Editor
ca: Detalls del servidor intermediari de HTTP

en: view this attachment
ca: Veure el fitxer adjunt en línia

en: view this image attachment
ca: Crea una nova vista per a aquesta imatge en una altra finestra

en: \save this attachment
ca: Anomena i desa l'adjunt...
