eToys - en to ca translation catalogue (33 entries)

en: unknown
ca: desconegut

en: Text chat
ca: Obre el xat de text

en: IP address for chat partner
ca: Comprovant per corregir l'adreça externa IP

en: Replies
ca: Respostes

en: Send with Return?
ca: &No l'enviïs mai

en: Your message to:
ca: Respon el missatge

en: Delete
ca: Esborra

en: Grab
ca: Adquisició

en: Morph from
ca: Conversions des de

en: Incoming communications
ca: Correu d'e&ntrada:

en: receiving
ca: Rebent

en: working
ca: Treballant

en: Welcome
ca: Benvingut a %s

en: Text chat+
ca: Obre el xat de text

en: Who are you chatting with?
ca: Ja esteu registrat a redhat.com?

en: Click to edit participant list
ca: Feu clic per editar el format de les notes

en: Multi chat with:
ca: Xateja amb un contacte

en: Last name:
ca: Cognoms

en: \Last message in:
ca: Al missatge %s, %s ha escrit:<P>

en: \Last status check at:
ca: Comproveu l'estat de Last.fm a

en: \Last status in:
ca: no en els darrers

en: No connection to:
ca: S'ha cancel·lat la connexió a ``%S''...

en: See if this person is available
ca: Mira si alguna persona està disponible per respondre preguntes

en: sending
ca: Enviant

en:  would like to see your desktop
ca: Voleu desar els canvis?

en: Quit
ca: Surt

en: Quit this Nebraska session
ca: Només per a aques_ta sessió

en: Shutdown the server?
ca: Servidor MPD ...

en: End Nebrasks session
ca: al final de la sessió

en: --clients--
ca: /_Clients

en:  Nebraska: {1} clients
ca: Clients de la LAN

en: <Nebraska not active>
ca: Sense prémer (actiu)

en: could not connect to server
ca: No s'ha pogut connectar al servidor
