eToys - en to ca translation catalogue (62 entries)

en: open
ca: obre

en: open as movie
ca: Obre les pàgines com

en: open file as movie
ca: Obre un fitxer del tipus:

en: Back one frame
ca: Endarrereix Una diapositiva

en: Forward one frame
ca: Avança una diapositiva

en: Go to final page
ca: Vés a la pàgina inicial Vés a la pàgina inicial Inici

en: Go to first page
ca: Sou a la primera pàgina

en: Invoke menu
ca: Neteja el menú

en: Play backward
ca: Endarrere un cop

en: Play forward
ca: Endavant un cop

en: Scan by slider
ca: Mostra el lliscador de la velocitat

en: Stop playback
ca: Atura la reproducció

en: add sound track
ca: XYZ (Una pista)

en: end clip here
ca: Fes clic aquí per

en: hide sound track
ca: Amaga les opcions avançades de la pista

en: make a new movie
ca: Fes una nota del Tomboy

en: make thumbnail
ca: Escapça miniatura

en: open movie file
ca: &Obre arxiu de tipus C

en: show sound track
ca: Mostra les opcions avançades de la pista

en: Choose a movie file to open
ca: Escolliu quin fitxer XML voleu obrir

en: add soundtrack
ca: Afegeix una interfície

en: remove all soundtracks
ca: Suprimeix totes les etiquetes

en: set frame rate
ca: Velocitat de fotogrames del vídeo

en: turn off repeat (now on)
ca: Activa/desactiva l'ajust de línia

en: turn on repeat (now off)
ca: Activa/desactiva l'ajust de línia

en: Frame rate?
ca: Velocitat de fotogrames

en: New movie name?
ca: Nou nom d'impressora

en: Quality level (1 to 100)?
ca: Avalua fins al nivell

en: advanced
ca: Avançat

en: next frame (->)
ca: Al marc següent

en: open file (o)
ca: Obre fitxer...

en: play (p)
ca: Reprodueix

en: previous frame (<-)
ca: Marc de text anterior

en: rewind (r)
ca: Rebobina

en: stop (s)
ca: Atura

en: subtitles
ca: subtítols

en: zoom
ca: Zoom

en: File not found: {1}
ca: No s`ha trobat l`arxiu

en: opening the file, please wait
ca: espereu si us plau, s'està analitzant el fitxer: %s

en: select a video file
ca: Selecciona vídeo utilitzant el navegador de fitxers

en: Desired frames per second?
ca: Velocitat de marc en marcs/segon

en: open subtitles file (u)
ca: Carrega el fitxer de subtítols.

en: set subtitles background color
ca: Color de fons del contingut definit

en: set subtitles color
ca: Color

en: set subtitles font
ca: Joc de família de tipus de lletra

en: turn off full screen
ca: Surt de la pantalla completa

en: turn on full screen
ca: Activa l'estalvi de pantalla (pantalla en negre)

en: Multimedia
ca: Multimèdia

en: A Player for MPEG movies
ca: Reproductor de vídeo mpeg Gtv

en: Movie Player
ca: Reproductor de pel·lícules

en: open file in an MPEG player
ca: Reproductor multimèdia VLC: Obre el fitxer de subtítols

en: play
ca: Reprodueix

en: play in MPEG player
ca: Reproductor de vídeo mpeg Gtv

en: Menu
ca: Menú

en: Open
ca: Obre

en: Play
ca: Reprodueix

en: Rewind
ca: Rebobina

en: Stop
ca: Atura

en:  end
ca: Fi

en: start
ca: Inici

en:   soft
ca: Soft

en: Quit
ca: Surt
