eToys - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: A place for text in a window.
ca: Justificació del text dels títols de finestra: \w

en: Workspace
ca: Àrea de treball

en: Ln of a nonpositive number,
ca: Nombre de buffers d'àudio

en: Ln of negative number,
ca: Nombre de buffers d'àudio

en: log of a nonpositive number,
ca: Nombre de buffers d'àudio

en: logarithm does not exist
ca: L`usuari/a no existeix

en: square root of negative number
ca: Torna l'arrel quadrada d'un nombre complex

en: Cannot truncate this number
ca: No es pot eliminar aquest estil

en: division by zero
ca: ** Divisió per zero **

en: Default
ca: Omissió

en: Other windows without color preferences.
ca: Maximitza la finestra sense cobrir altres finestres.

en: inspect model
ca: Model de la targeta:

en: {1} has been deprecated. {2}
ca: ha estat altered

en: Put the balloon help here
ca: Cliqueu per veure l'ajuda disponible

en: Instances of {1} are not indexable
ca: Les contrasenyes no són la mateixa

en: File name?
ca: Nom del fitxer?
