eToys - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: background
ca: Fons

en: use graphic as background
ca: La imatge que s'utilitzarà com a fons de l'element

en: use the graphic as the background for the desktop
ca: La imatge que s'utilitzarà com a fons de l'element

en: import subdirs
ca: Importa configuració

en: import dir
ca: Home dir:

en: import
ca: Importa

en: read graphic into ImageImports
ca: Llegeix una sèrie preseleccionada de fitxers a memòria.

en: open
ca: obre

en: open a graphic file in a window
ca: Obre el missatge en una &finestra nova

en: open graphic in a window
ca: Obre e&n una nova finestra

en: set background to a picture
ca: Color de fons definit:

en: Bold
ca: Negreta

en: Italic
ca: Cursiva

en: Narrow
ca: Estreta l'a_mplada

en: Underlined
ca: Subratllat

en: Choose your font
ca: Trieu una mida de lletra

en: external font
ca: Opcions font

en: new size
ca: Escolliu la nova mida

en: change color...
ca: Canvia el color de fons

en: new font name
ca: Nom del tipus de lletra seleccionat

en: emphasis
ca: È&mfasi

en: Font styles and sizes
ca: &Crea i modifica els estils

en: Enter the point size
ca: Introduïu <mida>,<associat>,<mida_línia>:
