eToys - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: open
ca: obre

en: open as Flash
ca: Obre les pàgines com

en: open file as flash
ca: Obre un fitxer del tipus:

en: remove all actions
ca: Suprimeix totes les etiquetes

en: set custom action
ca: Filtres personalitzats

en: add project target
ca: Afegeix un objecte generat al projecte

en: remove project target
ca: Esbo_rra del projecte

en: show compressed size
ca: Mostra la mida _original

en: more smoothing
ca: Mètode de suavitzat

en: turn off smoothing
ca: Desactiva l'Agent

en: turn on smoothing
ca: Activa l'Agent

en: make controls
ca: Controls ampliats

en: open sorter
ca: Classificador de diapo~sitives

en: Flash Player
ca: TransparÃ¨ncia del reproductor

en: continue playing
ca: S'està reproduint una pel·lícula

en: play
ca: Reprodueix

en: stop
ca: atura

en: stop playing
ca: S'està reproduint una pel·lícula
