eToys - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: delete old version
    cancel
ca: Voleu suprimir les dades de la versió {0}?

en: Failed to rename file
ca: No s'ha pogut canviar el nom del fitxer «%s» a «%s»: g_rename() ha fallat: %s

en: fileIn entire file
ca: &Obre arxiu de tipus C

en: remove lfs
ca: Suprimeix totes les seleccions

en: remove line feeds
ca: Actualitza _tots els canals

en: remove line feeds in file
ca: Hi ha un error a %s a la línia %d del fitxer d'arrencada ràpida %s.

en: Enter a new file name
ca: Introduïu un nom p&er al nou perfil:

en: {1}
    does not exist.
ca: ' no existeix.

en: {1}
    already exists.
ca: La base de dades ja existeix

en: Cancel
ca: Cancel.lar

en: Choose another name
ca: Seleccioneu un altre nom.
