eToys - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: browse state handler class
ca: Si el gestor s'executa després de la funció de la classe

en: clear log
ca: &Buida el registre

en: start logging event...
ca: L'esdeveniment no té data d'inici

en: stop logging all events
ca: &Atura i suprimeix tots

en: stop logging event...
ca: Durada p&er defecte de la cita:

en: view log
ca: Visualitza el registre

en: view state hierarchy
ca: Mode de jerarquia terrestre
