eToys - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: decompress to file
ca: Afegeix a un fitxer

en: install
ca: instal·lació

en: fileIn entire file
ca: &Obre arxiu de tipus C

en: view decompressed
ca: Vista d'imatges

en: compress file
ca: Descarregant arxiu:

en: Unzip a stream
ca: Anunciat de flux
