eToys - en to bg translation catalogue (38 entries)

en: pen size
bg: нов размер

en: Add a new page after this one
bg: Добавяне на следваща страница

en: Delete this page
bg: Премахване на страница

en: Fewer controls
bg: По-малко контроли

en: Final page
bg: Последна страница

en: First page
bg: Първа страница

en: Next page
bg: Следваща страница

en: Previous page
bg: Предишна страница

en: More controls
bg: Повече контроли

en: NextPage
bg: Следваща страница

en: PreviousPage
bg: Предишна страница

en: delete this page
bg: Премахване на страница

en: next page
bg: Следваща страница

en: previous page
bg: Предишна страница

en: revert this page
bg: Премахване на страница

en: change font
bg: избор на шрифт

en: Text
bg: текст

en: Previous Card
bg: Предишна страница

en: Polygon
bg: многоъгълник

en: Next
bg: текст

en: flap color...
bg: цвят на текста...

en: tab color...
bg: цвят на текста...

en: choose new graphic...
bg: избор на ново изображение...

en: Next:
bg: текст:

en: choose graphic...
bg: избор на ново изображение...

en: Tile
bg: Заглавие

en: Test
bg: текст

en: change arguments
bg: промяна на аргументите

en: none
bg: Нищо

en: Column
bg: Колона

en: Row
bg: Ред

en: An ellipse or circle
bg: Елипса или кръг

en: Ellipse
bg: Елипса

en: Arrow
bg: Стрелка

en: Triangle
bg: Триъгълник

en: A rectangle with a diagonal gradient
bg: Правоъгълник с диагонален градиент

en: A rectangle with a horizontal gradient
bg: Правоъгълник с хоризонтален градиент

en: Gradient
bg: Градиент
