eToys - en to bg translation catalogue (51 entries)

en: choose new graphic
bg: избор на ново изображение

en: grab new graphic
bg: прихващане на ново изображение

en: change first color
bg: промяна на първия цвят

en: change second color
bg: промяна на втория цвят

en: linear gradient
bg: линеен градиент

en: radial gradient
bg: радиален градиент

en: change orientation
bg: промяна на ориентацията

en: change origin
bg: промяна на начални координати

en: Circle
bg: Кръг

en: An elliptical or circular shape
bg: Елипса или кръг с текст по средата

en: Ellipse
bg: Елипса

en: Image
bg: Изображение

en: Line
bg: Линия

en: previous frame
bg: Предишна страница

en: stop playing
bg: Спри играта

en: Polygon
bg: многоъгълник

en: A rectangular shape, with border and fill style
bg: Правоъгълник с контур и запълване

en: choose new graphic...
bg: избор на ново изображение...

en: set as background
bg: задаване като фон

en: change font
bg: избор на шрифт

en: text properties...
bg: свойства на текста...

en: text color...
bg: цвят на текста...

en: translations...
bg: преводи...

en: translatable
bg: може да се превежда

en: turn off smoothing
bg: изключване на изглаждането

en: turn on smoothing
bg: включване на изглаждането

en: Next page
bg: Следваща страница

en: Previous page
bg: Предишна страница

en: change font...
bg: избор на шрифт...

en: Add label
bg: добавяне етикет

en: Remove label
bg: премахване на етикет

en: none
bg: Нищо

en: change color...
bg: промяна на цвета...

en: erase pixels of color
bg: изтриване на пиксели с цвят

en: recolor pixels of color
bg: повторно оцветяване на пиксели с цвят

en: Change font
bg: избор на шрифт

en: Choose a new graphic
bg: избор на ново изображение

en: An ellipse or circle
bg: Елипса или кръг

en: Text
bg: текст

en: bold
bg: Удебелен

en: italic
bg: Наклонен

en: narrow
bg: Изтънен

en: normal
bg: Нормален

en: underlined
bg: Подчертан

en: more smoothing
bg: по-голямо изглаждане

en: edit contents...
bg: редактиране...

en: how to find more fonts...
bg: как да намерим повече шрифтове...

en: load font from web...
bg: зареждане на шрифт от Интернет...

en: pen size
bg: нов размер

en: change arguments
bg: промяна на аргументите

en: delete this card
bg: Премахване на страница
