eToys - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: ** ERROR!  THIS SCRIPT IS MISSING **
bg: ** ГРЕШКА!  ТОЗИ СКРИПТ ЛИПСВА **

en: Ln of a nonpositive number,
bg: Натурален логаритъм от не-положително число,

en: Ln of negative number,
bg: Натурален логаритъм от отрицателно число,

en: log of a nonpositive number,
bg: логаритъм от не-положително число,

en: logarithm does not exist
bg: логаритъмът не съществува

en: square root of negative number
bg: квадратен корен от отрицателно число

en:  is not a number;
    please correct and try again
bg:  не е число;
    Моля, опитайте отново

en: Default
bg: По подразбиране
