eToys - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Bold
bg: Удебелен

en: Italic
bg: Наклонен

en: Narrow
bg: Изтънен

en: Normal
bg: Нормален

en: StruckOut
bg: Зачертан

en: Underlined
bg: Подчертан

en: new size
bg: нов размер

en: change color...
bg: промяна на цвета...

en: emphasis
bg: открояване

en: Font styles and sizes
bg: Стилове и големини на шрифтове
