eToys - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: This file's version ({1}) is higher than 
    the currently supported version ({2}). 
    It may contain features that are not supported 
    and it may not display correctly.
    Do you want to continue?
bg: Версията на този файл ({1}) е по-голяма от 
    текущо поддържаната версия ({2}). 
    Файлът може да съдържа нови свойства
    и да не бъде показан правилно.
    Желаете ли да продължите?

en: remove all actions
bg: премахване на всички действия

en: set custom action
bg: Добави свободно действие

en: add project target
bg: прибавяне на цел на проекта

en: remove project target
bg: премахване на цел на проекта

en: show compressed size
bg: компресиран размер

en: more smoothing
bg: по-голямо изглаждане

en: turn off smoothing
bg: изключване на изглаждането

en: turn on smoothing
bg: включване на изглаждането

en: make controls
bg: създаване на контроли

en: open sorter
bg: отваряне на подреден списък

en: Flash Player
bg: Флаш плеър

en: continue playing
bg: Продължи играта

en: stop playing
bg: Спри играта
