eToys - en to bg translation catalogue (17 entries)

en:  Radial gradient
bg:  радиален градиент

en: Text
bg: текст

en: tests
bg: текст

en: Test
bg: текст

en: Tile
bg: Заглавие

en: test
bg: текст

en: 
    (currently {2})
bg: 
    (в момента

en: normal
bg: Нормален

en: Previous Card
bg: Предишна страница

en: delete this card
bg: Премахване на страница

en: previous card
bg: Предишна страница

en: Add a new card after this one
bg: Добавяне на следваща страница

en: Delete this card
bg: Премахване на страница

en: Previous card
bg: Предишна страница

en: Particles
bg: Частици

en: turtle
bg: Костенурка

en: Turtle
bg: Костенурка
