eToys - en to bg translation catalogue (34 entries)

en: color & border
bg: цвят и контури

en: line width
bg: ширина на линията

en: add label
bg: добавяне етикет

en: remove all my bends
bg: премахване на всички мои етикети

en: remove all my labels
bg: премахване на всички мои етикети

en: remove labels
bg: премахване на етикети

en: My total length
bg: обща дължина

en: total length
bg: обща дължина

en: text
bg: текст

en: characters
bg: символи

en: count
bg: брой

en: first character
bg: първи символ

en: How many characters I have
bg: Колко символа имам

en: insert characters
bg: вмъкване на символи

en: last character
bg: последен символ

en: numeric value
bg: числова стойност

en: The color of the background behind the text
bg: Цвета на фона зад текста

en: label
bg: Етикет

en: The color of the object
bg: Цветът на обекта

en: heading
bg: Четене

en: collections
bg: колекции

en: cursor
bg: показалец

en: first element
bg: първи елемент

en: graphic at cursor
bg: картинка под показалеца

en: the graphic worn by the object at the cursor
bg: изображението принадлежащо на показалеца

en: movie controls
bg: създаване на контроли

en: first page
bg: Първа страница

en: next page
bg: Следваща страница

en: previous page
bg: Предишна страница

en: polygon
bg: многоъгълник

en: The color of the text
bg: Цветът на обекта

en: pen size
bg: нов размер

en: tests
bg: текст

en: remove all
bg: премахване на етикет
