eToys - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: black and white
ar: أسود و أبيض

en: original
ar: الأصل

en: configure video device
ar: ضبط أداة فيديو

en: reset statistics
ar: إعادة ضبط الإحصائيات

en: start showing statistics (in Transcript)
ar: البدء في إظهار الإحصائيات (في النص الأصلي)

en: stop showing statistics (in Transcript)
ar: التوقف عن إظهار الإحصائيات (في النص الأصلي)

en: Configure Video Device
ar: ضبط أداة فيديو
